Firma - O Nas

Polskie Finanse Sp. z o.o. to zespół profesjonalistów w swojej dziedzinie. Dysponujemy własną doświadczoną kadrą, ale dla wybranych projektów współpracujemy także z zewnętrznymi specjalistami funkcjonalnymi lub branżowymi. W szeregach dostępnych fachowców znajdują się ekonomiści, inżynierowie, informatycy, prawnicy i szkoleniowcy. Doświadczenie pracowników firmy to od 4 do 18 lat pracy w Polsce, a także poza jej granicami.

Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Jednak zasięg działania większości naszych projektów to terytorium całej Polski oraz wybranych krajów europejskich. Obsługujemy klientów w języku polskim, angielskm i rosyjskim. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, posiadamy również doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów o zasięgu narodowym i międzynarodowym.

Firma - Zarząd

Marek Kołakowski pełni funkcję Prezesa Zarządu Spółki. Doświadczenie zawodowe obejmuje ponad 15 lat praktyki zawodowej w polskich oraz międzynarodowych firmach doradczych. Jako menadżer PricewaterhouseCoopers B.V. prowadził projekty optymalizacji procesów biznesowych dla średnich i dużych firm w Europie Środkowej i Wschodniej. Wcześniej, jako konsultant Accenture Sp. z o.o. był odpowiedzialny za wdrożenie systemów informatycznych wspomagających zarządzanie w dużych polskich bankach i firmach telekomunikacyjnych. Obecnie, od 2009 roku prowadzi projekty pozyskiwania kapitału dla inwestycji w Polsce przede wszystkim w sektorach rolnictwa, energetyki oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań w produkcji.